Dlaczego warto nam powierzyć sprzedaż swojej nieruchomości?  

Sprzedaż nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. W związku z tym warto zadbać o bezpieczny przebieg całego procesu. 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu każde nasze działanie ma na celu przynieść określony rezultat- korzystną, szybką i bezpieczną sprzedaż.  

Sprzedaż krok po kroku:

Analiza rynku i wycena nieruchomości 

Pierwszym krokiem jest dokładne zrozumienie potrzeb klienta. Nasza analiza uwzględnia między innymi rodzaj i stan nieruchomości, lokalizację oraz oferty, z którymi będziemy bezpośrednio konkurować. Ponadto posiłkujemy się takimi narzędziami jak np. mapy transakcyjne czy raporty cen transakcyjnych. Na tej podstawie wyceniamy nieruchomość.  

Omawiamy strategię sprzedaży  
 

Kolejnym krokiem jest ustalenie strategii sprzedaży danej nieruchomości. Różne nieruchomości wymagają odmiennego podejścia do przygotowania oferty oraz jej promocji. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obrana strategia umożliwiła uzyskanie dla naszych klientów możliwie najbardziej korzystnej ceny transakcyjnej w jak najkrótszym czasie. 

Przygotowujemy ofertę 

Przygotowanie oferty jest jednym z ważniejszych kroków. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie narzędzia, które umożliwią nam jak najlepszą prezentację i pozycjonowanie naszych ofert. Kluczem jest przygotowanie oferty, która w pełni pokaże potencjał nieruchomości, dlatego zawsze współpracujemy z profesjonalnym fotografem oraz przygotowujemy odpowiedni opis oferty. W zależności od rodzaju i stanu nieruchomości korzystamy z wielu narzędzi między innymi z filmów i zdjęć z wykorzystaniem drona, bannerów czy wizualizacji.

Rozpoczęcie działań marketingowych

Odpowiednio dobrana strategia marketingowa ma kluczowe znaczenie. W pierwszej kolejności przesyłamy ofertę do osób z naszej bazy klientów i do agencji, z którymi współpracujemy. Ten krok bardzo często okazuje się skuteczny. Jeżeli jednak sprzedaż nieruchomości wśród naszych klientów i znajomych nie zakończy się sukcesem, to od razu przechodzimy do kolejnego etapu. W zależności od przypadku dobieramy odpowiednie kanały promocyjne dla naszej oferty, a są to oferty w portalach branżowych, bannery reklamowe, kampanie w mediach społecznościowych i wiele innych.

 Prezentacje nieruchomości i negocjacje 

Dzięki współpracy z naszą agencją klient zaoszczędza dużo czasu, ponieważ to po stronie agencji jest prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom. Nasi agenci mają pod opieką ograniczoną ilość nieruchomości, dzięki czemu są w pełni dyspozycyjni dla osób chcących obejrzeć daną nieruchomość. Doskonale wiemy w jaki sposób prowadzić negocjacje, aby uzyskać możliwie najbardziej korzystną cenę dla naszych klientów w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przygotowanie dokumentacji i wsparcie przy transakcji

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w kompletowaniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji. Jesteśmy też obecni przy podpisaniu dokumentów u notariusza. Zawsze dbamy o to, aby transakcja przebiegła sprawnie, bezpiecznie i aby klient czuł się komfortowo.

Coś interesującego

Chcesz otrzymać powiadomienia
o nowych ofertach w tej kategorii?

Zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci powiadomienie o nowych ofertach pasujących do Twoich preferencji.