Już dziś umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

W firmie Best View łączymy wiedzę i doświadczenie specjalistów ze światów nieruchomości, prawa, finansów i marketingu, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych jak i firm.

Kup nieruchomość


Znalezienie wymarzonej nieruchomości to nie lada wyzwanie, dlatego warto mieć wsparcie specjalistów. Nasi doradcy będą codziennie poszukiwali nieruchomości, które byłyby zgodne z wcześniej określonymi kryteriami. W swoich działaniach nie ograniczamy się do przeglądania najpopularniejszych portali branżowych. Mamy wiele skutecznych metod wyszukiwania ofert, a dodatkowo dzięki współpracy z innymi agencjami i szerokiej bazie klientów jesteśmy w stanie oferować nieruchomości, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci przejść przez proces zakupu nieruchomości szybko i bezpiecznie. Zajmiemy się weryfikacją stanu prawnego nieruchomości, skutecznie wynegocjujemy możliwie najniższą cenę i w razie potrzeby dedykowani doradcy zajmą się dobraniem najlepszej oferty kredytowej na rynku.

Inne usługi
Inne usługi

Wynajmij nieruchomość


Nasza firma zajmuje się też pośrednictwem przy wynajmie nieruchomości. W przypadku tego typu transakcji naszym priorytetem jest zabezpieczenie interesów naszych klientów najlepiej, jak to możliwe. Zajmiemy się znalezieniem najemcy, przygotowaniem korzystnej umowy, pobraniem kaucji i przekazaniem nieruchomości. Poza klasyczną promocją oferty mamy do dyspozycji bazę klientów, która często daje nam możliwość znalezienia najemcy jeszcze przed rozpoczęciem szerokiej promocji.

Weź kredyt 


Nasi doradcy zawsze reprezentują interesy klienta, a nie banku. Współpracujemy z różnymi bankami i zawsze dokładają wszelkich starań, aby znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę finansowania na rynku. Pomożemy Ci w przejściu przez wszystkie procedury bankowe, zajmiemy się złożeniem wniosków kredytowych, negocjacją cen z bankami, a także usprawnieniem całego procesu, tak aby przebiegł on jak najszybciej i w pełni bezpiecznie.

Inne usługi
Inne usługi

Zainwestuj w nieruchomości


Nieprzypadkowo inwestycje w nieruchomości cieszą się tak dużym zainteresowaniem- są świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób chcących sprawnie pomnażać swój majątek, jak i dla tych, którzy chcą tworzyć przychód pasywny. Przy tego typu transakcjach jest wiele elementów, która wpływają na powodzenie przedsięwzięcia. Warto więc nie zostawiać tego przypadkowi i zaufać ekspertom, aby zmaksymalizować zyski i zminimalizować ryzyko inwestycji. W Best View mamy dedykowanego eksperta zajmującego się na co dzień świadczeniem usług inwestora zastępczego. Jeżeli nie masz czasu i/lub doświadczenia w inwestowaniu na rynku nieruchomości, to bardzo chętnie pomożemy Ci przejść przez ten proces. Już dziś umów się na bezpłatną konsultacje, aby sprawdzić co możemy dla Ciebie zrobić.

Coś interesującego

Chcesz otrzymać powiadomienia
o nowych ofertach w tej kategorii?

Zostaw swój adres e-mail, a my wyślemy Ci powiadomienie o nowych ofertach pasujących do Twoich preferencji.